RE0402DRE07430RL
MFR.Part #
RE0402DRE07430RL
JLCPCB Part #
C851986
Description
-55℃~+155℃ 430Ω 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS