RE0402DRE073K24L
MFR.Part #
RE0402DRE073K24L
JLCPCB Part #
C851977
Description
-55℃~+155℃ 3.24kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS