RE0402DRE0734K8L
MFR.Part #
RE0402DRE0734K8L
JLCPCB Part #
C851964
Description
-55℃~+155℃ 34.8kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS