RE0402DRE072K4L
MFR.Part #
RE0402DRE072K4L
JLCPCB Part #
C851948
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS