RE0402DRE071K2L
MFR.Part #
RE0402DRE071K2L
JLCPCB Part #
C851912
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS