RE0402BRE07976KL
MFR.Part #
RE0402BRE07976KL
JLCPCB Part #
C6378995
Description
-55℃~+155℃ 63mW 976kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS