RE0402BRE07750KL
MFR.Part #
RE0402BRE07750KL
JLCPCB Part #
C4226017
Description
-55℃~+155℃ 63mW 750kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS