RE0402BRE0756KL
MFR.Part #
RE0402BRE0756KL
JLCPCB Part #
C7277396
Description
-55℃~+155℃ 56kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS