RE0402BRE074K7L
MFR.Part #
RE0402BRE074K7L
JLCPCB Part #
C3917481
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS