RE0402BRE074K42L
MFR.Part #
RE0402BRE074K42L
JLCPCB Part #
C7277394
Description
-55℃~+155℃ 4.42kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS