RE0402BRE073K3L
MFR.Part #
RE0402BRE073K3L
JLCPCB Part #
C4083158
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS