RE0402BRE07374KL
MFR.Part #
RE0402BRE07374KL
JLCPCB Part #
C7277392
Description
-55℃~+155℃ 374kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS