RE0402BRE07348KL
MFR.Part #
RE0402BRE07348KL
JLCPCB Part #
C4135252
Description
-55℃~+155℃ 348kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS