RE0402BRE07330KL
MFR.Part #
RE0402BRE07330KL
JLCPCB Part #
C1883575
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS