RE0402BRE07316RL
MFR.Part #
RE0402BRE07316RL
JLCPCB Part #
C6171680
Description
-55℃~+155℃ 316Ω 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS