RE0402BRE07291KL
MFR.Part #
RE0402BRE07291KL
JLCPCB Part #
C6758215
Description
-55℃~+155℃ 291kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS