RE0402BRE07249RL
MFR.Part #
RE0402BRE07249RL
JLCPCB Part #
C5722079
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS