RE0402BRE0720K5L
MFR.Part #
RE0402BRE0720K5L
JLCPCB Part #
C6378979
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS