RE0402BRE07200KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RE0402BRE07200KL
JLCPCB Part #
C4271066
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS