RE0402BRE07191KL
MFR.Part #
RE0402BRE07191KL
JLCPCB Part #
C6378975
Description
-55℃~+155℃ 191kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS