RE0402BRE07162KL
MFR.Part #
RE0402BRE07162KL
JLCPCB Part #
C6966136
Description
-55℃~+155℃ 162kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS