RE0402BRE0715KL
MFR.Part #
RE0402BRE0715KL
JLCPCB Part #
C2930560
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS