RE0402BRE07158KL
MFR.Part #
RE0402BRE07158KL
JLCPCB Part #
C4098822
Description
-55℃~+155℃ 158kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS