RE0402BRE0714K3L
MFR.Part #
RE0402BRE0714K3L
JLCPCB Part #
C6378969
Description
-55℃~+155℃ 14.3kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS