RE0402BRE07130KL
MFR.Part #
RE0402BRE07130KL
JLCPCB Part #
C3014188
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS