RE0402BRE0712R7L
MFR.Part #
RE0402BRE0712R7L
JLCPCB Part #
C7337510
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS