RE0201FRE07200RL
MFR.Part #
RE0201FRE07200RL
JLCPCB Part #
C6264479
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS