RE0201DRE07100RL
MFR.Part #
RE0201DRE07100RL
JLCPCB Part #
C5722063
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS