RE0201BRE0797K6L
MFR.Part #
RE0201BRE0797K6L
JLCPCB Part #
C7042111
Description
-55℃~+155℃ 50mW 97.6kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS