RE0201BRE07681RL
MFR.Part #
RE0201BRE07681RL
JLCPCB Part #
C6966120
Description
-55℃~+155℃ 50mW 681Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS