RE0201BRE07560KL
MFR.Part #
RE0201BRE07560KL
JLCPCB Part #
C2145595
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 560kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS