RE0201BRE0734K8L
MFR.Part #
RE0201BRE0734K8L
JLCPCB Part #
C2145362
Description
-55℃~+155℃ 25V 34.8kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS