RE0201BRE0730K9L
MFR.Part #
RE0201BRE0730K9L
JLCPCB Part #
C7277382
Description
-55℃~+155℃ 30.9kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS