RE0201BRE07200RP
MFR.Part #
RE0201BRE07200RP
JLCPCB Part #
C4048954
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 50mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS