RE0201BRE0715KL
MFR.Part #
RE0201BRE0715KL
JLCPCB Part #
C5722059
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS