RE0201BRE07120KL
MFR.Part #
RE0201BRE07120KL
JLCPCB Part #
C4010219
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS