RE0201BRE0711K8L
MFR.Part #
RE0201BRE0711K8L
JLCPCB Part #
C7337486
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS