RE0201BRE07105KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RE0201BRE07105KL
JLCPCB Part #
C4160508
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS