RC2512JK-7W820RL
MFR.Part #
RC2512JK-7W820RL
JLCPCB Part #
C5843146
Description
-55℃~+155℃ 2W 820Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS