RC2512JK-7W39KL
MFR.Part #
RC2512JK-7W39KL
JLCPCB Part #
C7337109
Description
-55℃~+155℃ 2W 39kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS