RC2512JK-7W1R8L
MFR.Part #
RC2512JK-7W1R8L
JLCPCB Part #
C5721194
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 2W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS