RC2512JK-7W1K2L
MFR.Part #
RC2512JK-7W1K2L
JLCPCB Part #
C7337085
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 2W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS