RC2512JK-075M6L
MFR.Part #
RC2512JK-075M6L
JLCPCB Part #
C878300
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.6MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS