RC2512JK-0756RL
MFR.Part #
RC2512JK-0756RL
JLCPCB Part #
C878297
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 56Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS