RC2512JK-074K3L
MFR.Part #
RC2512JK-074K3L
JLCPCB Part #
C878290
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.3kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS