RC2512JK-0743RL
MFR.Part #
RC2512JK-0743RL
JLCPCB Part #
C163331
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 43Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS