RC2512JK-0743KL
MFR.Part #
RC2512JK-0743KL
JLCPCB Part #
C878288
Description
-55℃~+155℃ 1W 43kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS