RC2512JK-07300RL
MFR.Part #
RC2512JK-07300RL
JLCPCB Part #
C132657
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 300Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS