RC2512JK-07270RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC2512JK-07270RL
JLCPCB Part #
C326689
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 270Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS