RC2512JK-07270KL
MFR.Part #
RC2512JK-07270KL
JLCPCB Part #
C2124529
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 270kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS